fbpx
Зараз в ефірі: Історії війни
Наживо

Четвер, 30 Травня, 2024, 12:59:04

weather-icon
˚C

У Дніпрі через аварії в кількох районах немає води: інформація станом на 18:00

08.02.2023, 18:03

Через значне зниження температури споживання електроенергії зростає. Наразі Дніпро не перевищує споживання виділених на сьогодні лімітів (вдень – 1479 МВт, вночі – 1418 МВт). Це дає змогу, аби у Дніпрі діяли графіки стабілізаційних відключень.

З ними можна познайомитись на сайтах приватних енергетичних компаній за посиланнями:      

–  якщо ви абонент ДТЕК 

–  якщо ви абонент ЦЕК 

Енергетики просять дніпрян розумно споживати електроенергію та за можливості обмежити використання електроприладів. Це допоможе уникнути масштабних аварій на електромережах та стабілізувати енергосистему.

За розпорядженням міського голови Дніпра Бориса Філатова всі комунальні служби міста переведені на посилений режим роботи і  знаходяться  на цілодобовому чергуванні. Аби у разі надзвичайних ситуацій оперативно реагувати на  ситуації, що можуть виникнути безпосередньо на об’єктах  комунальної власності.

Станом на 18:00 аварійна бригада КП «Жилсервіс-Дніпро» завершила роботи щодо ліквідації пориву трубопроводу на просп. Олександра Поля, 121. Теплопостачання у будинку відновлено.

Наразі всі об’єкти теплопостачання КП «Жилсервіс-Дніпро» працюють у штатному режимі. Аварійні ситуації відсутні.

Також у Дніпрі стабільно працюють всі котельні КП «Коменергосервіс», які забезпечують теплопостачання мешканцям ж/м Придніпровськ, ж/м Сонячний та ж/м Північний.

Всі котельні та тепло-розподільчі пункти КП «Теплоенерго» також в роботі. Подача тепла в будинки надходить без перебоїв. Знеструмлень об’єктів КП «Теплоенерго» не зафіксовано.

Всі підвищувальні насосні станції (ПНС) працюють та повністю забезпечують подачу води у будинки дніпрян. Проблем із тиском води в кранах немає.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі аварійні бригади Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

Станом на 18:00 аварійна бригада КП «Дніпроводоканал» продовжує працювати над ліквідацією пошкодження на водопроводі по вул. Фесенка, 37. Через це припинено водопостачання за такими адресами:

– вул. Фесенка;

– пров. Ранковий. 

Тривають аварійно-відновлювальні роботи і на вул. Киснева, 4. Тимчасово припинено водопостачання у наступних будинках:

– просп. Слобожанський, 98, 100;

– вул. Магдалинівська, 1-8;

– вул. Запасна, 1-12;

– вул. Сагайдачного, 1-7;

– вул. Киснева, 2, 4, 6, 8. 

Працює аварійна бригада і на пошкодженому водопроводі по вул. Ясельна, 13. Без водопостачання тимчасово знаходяться мешканці будинків по вул. Ясельна, 7-22. 

Подачу води за зазначеними вище адресами буде відновлено до кінця дня.

Також комунальники продовжують роботи на водоводі по вул. Яна Гуса, 36. Нагадаємо, на цьому об’єкті  проводиться заміна понад 150 метрів труби на ділянці зі складними ґрунтами. 

Старі поржавілі металеві труби уже демонтовані. Наразі аварійна бригада продовжує прокладання сучасних поліетиленових труб, які більш стійкі до корозії.

На час проведення ремонтних робіт, на вул. Яна Гуса у спеціально відведеному місці, люди можуть набрати воду для своїх потреб.

Наші комунальники докладають максимум зусиль, аби завершити всі роботи по вул. Яна Гуса, 36 до кінця цього тижня і відновити людям стабільну подачу води.

У випадку виникнення будь-яких проблемних ситуацій на мережах водо- та теплопостачання, комунальники одразу їх ліквідують. Це питання міська влада тримає на контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені і теплом, і водою.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:    

(056) 732-12-12

(095) 732-12-12    

(096) 732-12-12     

(073) 732-12-12

Також заявки щодо проблем з теплопостачанням чи водопостачання можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:

(095) 816-39-11    

(093) 261-32-25    

(063) 402-79-56    

(063) 681-61-82    

(068) 638-28-48

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

ДЕПАРТАМЕНТ БЛАГОУСТРОЮ ТА ІНФРАСТРУКТУРИ

Працівники КП «Міськзеленбуд» протягом дня обрізали та омолодили 53 дерева. Також комунальники висоторізом обрізали гілля на 505 деревах та виконали видалення порості на площі 3706 м кв.

Працівники КП «Міськсвітло» оглянули та перевірили на працездатність 236 світильників. Окрім цього сьогодні було замінено на нові 10 світильників, 10 кронштейнів та 300 метрів повітряної лінії.

ДЕПАРТАМЕНТ ТРАНСПОРТУ ТА ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

Працівники КП «Дніпровський електротранспорт» виконали поточний ремонт 4 трамвайних вагонів та 3 тролейбусів. Також протягом дня виконано таку роботу:

–  очищено 99 стрілочних переводів від бруду та наледнів;

–  відремонтовано 10 рейкових стиків;

–  замінено 6 колійних тяг;

–  виконано поточний ремонт 1100 метрів контактної мережі;

–  замінено;

–  проведено профілактичні ремонти на 3 тягових підстанціях. 

КП «Дніпровський метрополітен» сьогодні виконало технічне обслуговування 16 вагонів та усунуло 2 течії підземних вод. Виконаний щоденний огляд 15 ескалаторів. Здійснено перевірку працездатності та міжремонтне обслуговування аварійного освітлення на станціях «Заводська» та «Покровська». 

КП «Транспортна інфраструктура міста» виконало налагодження контролера на 6 світлофорних об’єктах та замінено лампи на 1 світлофорному об’єкті. Також було здійснено техобслуговування 9 дорожніх знаків та встановлення 7 нових дорожніх знаків. 

Інспекція з питань контролю за паркуванням виписала 860 штрафів за порушення правил паркування та евакуювала 59 авто через перешкоджання руху іншим учасникам. Також було надано відповіді на 33 звернення громадян.

ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА

До міської аварійної служби, що опікується багатоквартирними будинками міста, надійшло 24 заявки стосовно аварійних ситуацій у житлових будинках.

Протягом дня комунальники виконали:

– ремонт систем холодного водопостачання – у 4 будинках;

– ремонт каналізаційної системи – у 7 будинках;

– ремонт системи центрального опалення – у 9 будинках;

– ремонт електричних систем – у 4 будинках.

Також було проведено планові роботи у житлових будинках, такі як заміна сантехнічних та електричних систем, а саме:

– прочистка системи каналізації – у 15 будинках;

– заміна труб опалення – у 2 будинках;

– заміна труб холодного водопостачання – у 3 будинках;

– заміна запобіжників та електропроводки – у 13 будинках.

ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ

За минулу добу в центрах вакцинації зроблено 336 щеплень від COVID-19.

Всього вже проведено 1 108 464 щеплення.

Протягом доби у лабораторних центрах зафіксовано 11 випадків захворювання на COVID-19.

На сьогоднішній день на стаціонарному лікуванні від COVID-19 перебуває 41 людина.

ДЕПАРТАМЕНТ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

Протягом дня працівниками департаменту надано 1 281 консультацію з питань діяльності департаменту. 

Також підготовлено відповіді на 142 звернення містян, що надійшли на гарячу лінію. 

Дніпровським міським центром соціальних служб проведено інформативну вуличну акцію з теми «Протидія домашньому насильству». Охоплено 66 осіб. 

Сьогодні було проведено тренінг за програмою «Батьківство в радість». Взяли участь 16 осіб. 

Протягом дня здійснено 9 виїздів мобільної бригади в родини, члени яких постраждали від домашнього насильства. 

Продукти за послугою «натуральна допомога» отримали сьогодні 206 підопічних. Їх обслуговує Дніпровський міський територіальний центр. 

На облік сьогодні взято 19 одиноких осіб поважного віку, з них 2 – ВПО, яким надано послугу кризового втручання. 

Послугу «догляд дома» сьогодні отримали близько 1880 підопічних терцентру поважного віку та з інвалідністю.

Читайте також: КП «Теплоенерго» запрошує на роботу переселенців

Telegram
Дивіться також
У Дніпрі пройшов дводенний тренінг щодо практичного застосування норм Закону “Про управління відходами” У Дніпрі пройшов дводенний тренінг щодо практичного застосування норм Закону “Про управління відходами”

Міндовкілля за підтримки UNDP та фінансової підтримки SIDA продовжує цикл регіональних тренінгів. Фахівці відомства разом із міжнародними експертами проводять ...

«Прогрес колосальний! Коли сюди прийшли, синочок не розмовляв. Зараз мовлення налагоджується», — дніпрянка про міську службу раннього втручання «Прогрес колосальний! Коли сюди прийшли, синочок не розмовляв. Зараз мовлення налагоджується», — дніпрянка про міську службу раннього втручання

У Дніпрі діти з порушеннями психічного та фізичного розвитку, а також з особливими освітніми потребами отримують безкоштовну допомогу. Її надає «Служба раннього ...

Порятунок людини та відповіді на заявки дніпрян: Громадська рада інформує Порятунок людини та відповіді на заявки дніпрян: Громадська рада інформує

Як повідомив голова Громадської ради при міській раді Дніпра Геннадій Корбан, протягом доби оброблено 45 звернень дніпрян. Повідомлення від містян надходили до ...

Відключення світла та води в Дніпрі: оперативна інформація від комунальників станом на 18:00 Відключення світла та води в Дніпрі: оперативна інформація від комунальників станом на 18:00

Станом на 10:00 для проведення робіт на внутрішньобудинкових мережах на прохання аварійної служби міста припинено водопостачання по вул. Старокозацька, 41, 43. ...

19 ракет та 32 “шахеди”: уночі рф здійснила масовану атаку на Україну — є руйнування і постраждалі 19 ракет та 32 “шахеди”: уночі рф здійснила масовану атаку на Україну — є руйнування і постраждалі

У ніч на 30 травня російські окупанти завдали ракетно-авіаційного удару по військових об’єктах та критичній інфраструктурі України із застосуванням 8 зенітних ...

Вперше з 2020 року: у Дніпрі з 3 червня розпочнуть роботу літні табори Вперше з 2020 року: у Дніпрі з 3 червня розпочнуть роботу літні табори

Дніпро піклується про дозвілля дітей. Для цього у школах Дніпра та одному закладі позашкілля організували літні табори. Свого сина Даміра до такого записала мама ...

Сьогодні у Дніпрі діятимуть зміни у русі громадського транспорту Сьогодні у Дніпрі діятимуть зміни у русі громадського транспорту

30 травня 2024 року буде перекрито рух по вул. Олександра Кукурби для проведення ремонту дорожнього покриття. У звʼязку з цим діятимуть зміни у русі громадського ...

Вночі оборонці збили над Дніпропетровщиною 7 ворожих “шахедів”, але є пошкодження Вночі оборонці збили над Дніпропетровщиною 7 ворожих “шахедів”, але є пошкодження

Вночі російська армія атакувала Дніпропетровщину БпЛА. Оборонці збили над Дніпропетровщиною 7 ворожих “шахедів”, у Криворізькому, Синельниківському, ...

У Дніпрі не буде до вечора світла за декількома адресами У Дніпрі не буде до вечора світла за декількома адресами

Станом на 6:00 проблеми з водопостачанням у Дніпрі відсутні. Жодних аварійних ситуацій на мережах водопостачання та водовідведення не зафіксовано. Всі підвищувальні ...

30 переказів на місяць: нові обмеження від Нацбанку 30 переказів на місяць: нові обмеження від Нацбанку

30 переказів на місяць до 100 тисяч гривень. Нацбанк планує обмежити кількість та суми карткових переказів між фізособами. Чим спричинені такі ліміти та чи може це ...