У Дніпрі 9-річний хлопчик продав свої іграшки, аби допомогти ЗСУ
9-річний Святослав із мамою, братиком і двома сестричками на початку повномасштабного вторгнення виїхав з Дніпра на захід України. А повернувшись до міста вирішив продавати свої іграшки, а зібрані кошти передати на допомогу військовим. Про це повідомляє Повітряне командування “Схід”.
“Зібрав на сьогодні вже 3 тисячі гривень, закупив на них подарунків та дуже зрадів, коли дізнався, що може зустрітися з захисниками особисто. Святослав розповів, що мріє стати волонтером. Але ж ми знаємо, що ця невеличка людина з великим серцем – вже Волонтер”, – йдеться у повідомленні.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/06/288640095_338732521771321_8557589627099492265_n.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/06/288477202_338732491771324_9218943164414258352_n-900x675.jpg)