У День міста волонтери Дніпра організували благодійний ярмарок
У Дніпрі вже вдруге Координаційний штаб волонтерів Дніпра організував благодійний ярмарок. Мета – зібрати кошти на тисячу комплектів зимової військової форми.
На ярмарку дніпряни та гості міста можуть долучитися до плетіння сіток, або «кікімор», купити картину, або футболку з фірмовим дизайном.
Минулого разу волонтерам вдалося зібрати понад 33 тисячі гривень. Цього разу захід організатори вирішили провести на День міста і планують зібрати ще більше грошей, щоб наші військові були в теплі.
Читайте також: Міський голова Борис Філатов привітав дніпрян із Днем міста
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/photo_5251704410197836563_y-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/photo_5251704410197836562_y-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/photo_5251704410197836561_y-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/photo_5251704410197836560_y-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/photo_5251704410197836559_y-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/photo_5251704410197836558_y-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/photo_5251704410197836557_y-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/photo_5251704410197836556_y-900x675.jpg)