У Ботанічному саду Дніпра презентували інноваційний проект
У Ботанічному саду Дніпра встановили спеціальні таблички, які допомагають більше дізнатися про рослинний світ. Про це повідомляється на Facebook-сторінці ботсаду.
Минулої суботи Ботсад проводив черговий “день відкритих дверей”. До цього свята для відвідувачів підготували черговий сюрприз.
“Друзі, зараз, коли життя не стоїть на місці, а довкола “все не на часі”, ми продовжуємо рухатись вперед. Не чекаючи слушної нагоди, готові вам презентувати наш проєкт, над яким всю зиму працювала творча група саду та команда @gowombats.
Скориставшись функціями ваших телефонів та відсканував QR-коди на спеціальних табличках біля дерев, ви матимете нагоду поринути в світ живої природи та дізнатись щось нове про представників рослинного світу з усієї планети, – йдеться у повідомленні.
Наразі встановлено 10 таких табличок, але працівники саду кажуть, що це лише початок.
Читайте також: Реконструкція «Авангарду»: мешканці ж/м Придніпровськ очікують на відновлення легендарного стадіону
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/354204881_1104609387591197_154473501121777856_n-917x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/353596098_1104609894257813_4344173636430252084_n-319x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/353838725_1104609547591181_7697630097100898943_n-540x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/354233452_1104610147591121_6910990449148051712_n-556x675.jpg)