У багатоповерхівці Дніпра завдяки програмі співфінансування відремонтували ліфт, якому більше 40 років
У Дніпрі продовжують реалізацію проєктів по програмі співфінансування з аварійними видами робіт. Відремонтували вантажний ліфт, який працював з 1979 року. За такий пристойний період експлуатації він вже “пробігав” своє. Співвласники 12-поверхівки заплатили лише 25% від суми ремонту, решту грошей додала міськрада завдяки програмі співфінансування.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-27_12-12-25-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-27_12-12-26-2-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-27_12-12-26-3-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-27_12-12-26-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-27_12-12-27-2-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-27_12-12-27-900x675.jpg)