У амбулаторіях Дніпра встановили системи безперебійного інтернету: як триває підготовка до осінньо-зимового сезону
Сьогодні, 25 липня, чергова по місту Прибиток Тетяна, начальниця відділу спеціалізованої медичної допомоги ДОЗН ДМР, перевірила забезпечення лікувальних закладів та готовність до осінньо-зимового сезону. Зокрема відвідала амбулаторію одного з центрів первинної допомоги.
У закладі є генератор, необхідний запас води та ліків, а також система для безперебійного інтернету.
“До цього системами були забезпечені лише заклади вторинного рівня (лікарні). Поява безперебійного інтернету у центрах первинної допомоги дає можливість надання електронних послуг у будь-яких ситуаціях. Це видача е-направлень, е-рецептів на ліки тощо. І хоча до цього у випадку відсутності інтернету, лікарі мали змогу користувались паперовими бланками, зараз умови значно комфортніші як для лікарів, так і для пацієнтів“, – зазначила Тетяна Прибиток.
В амбулаторіях центрів первинної допомоги на сьогодні 14 комплектів безперебійного інтернету, у міських лікарнях – 11.
Також у закладі є укриття. У разі повітряної тривоги, туди можуть спускатися відвідувачі, працівники закладу. Воно обладнано усім необхідним. Створено запаси технічної та питної води, продуктів та ліків, а також є Wі-Fі роутер.
Читайте також: Дніпрянка здобула «срібло» на міжнародному турнірі зі скелелазіння
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-25_14-17-22-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-25_14-17-32-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-25_14-17-48-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-25_14-18-00-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-25_14-18-28-900x675.jpg)