У 173 будинках Дніпра ведуться ремонтні роботи за програмою співфінансування
Черговий по місту Ткаченко Святослав, директор департаменту з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради, перевірив виконання доручення міського голови Бориса Філатова щодо проведення ремонтів у будинках ОСББ та ЖБК.
Міська програма співфінансування поширюється на багатоквартирні будинки у Дніпрі, які експлуатуються більше десяти років, та передбачає співфінансування робіт у будинку.
ОСББ та ЖБК достатньо зібрати 25% від вартості робіт, а 75% допоможе оплатити міська влада.
Програма розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів та обслуговуючих кооперативів у багатоквартирних будинках міста Дніпра на 2021-2025 роки отримала 533 заявки на 2023 рік, серед яких і виконання сантехнічних робіт.
“Зараз по всьому місту проходять різні ремонти у 173 будинках – це сантехнічні роботи, ремонти електромереж, оновлення покрівель та ліфтового обладнання“, – розповів Святослав Ткаченко.
На чергуванні директор департаменту з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради перевірив якість виконня робіт у ОСББ “Сокіл 1678”. По програмі у будинку було проведено ремонт сантехсистем, замінено старі металеві труби на нові пластикові,
Читайте також: У Дніпрі на Кайдацькому мосту зіткнулись 4 автівкиіі
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-03_13-36-51-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-03_13-37-01-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-03_13-37-11-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-03_13-37-26-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-03_13-38-14-820x675.jpg)