Тисяча закруток, 350 банок тушонки та 70 кг вареників: на Дніпропетровщині у дитсадку готують смаколики для бійців
У одному з дитячих садочків Магдалинівської громади кипить робота. Його працівниці приймають продукти, обробляють їх та готують. Закрутки, тушонку та інші смаколики відправляють на передову. Тільки з початку вересня заготовили вже тисячу банок.
«Продукти надають мешканці села, місцеві підприємці, представники влади», – розповідає директорка дитячого садочка Анастасія.
Передали і 20 кілограмів салаки. У підсумку захисникам передали 60 півлітрових консервів риби у томаті.
Тільки з початку вересня колектив садочку заготовив тисячу закруток. Господині встигають і смажити та ліпити. Пиріжків із різними начинками передали захисникам вуже понад 300 штук, а вареників – більш ніж 70 кілограмів.
До їстівних посилок додають листівки і малюнки. Їх створює малеча громади. Господині впевнені: такі сюрпризи додають настрою бійцям на передовій та віри у те, що все буде Україна.
Читайте також: Здорожчання продовольчого кошика збережеться до кінця року: яка ситуація у Дніпрі.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/6346b1bc42a4d355930052.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/7-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/5.1-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/3-2-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/1-1-1-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/5-1-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/6-900x675.jpg)