«Тут не було зупинки взагалі, а тепер буде зручно очікувати транспорт», — дніпрянка про установлення сучасних зупинкових комплексів
У Дніпрі продовжують встановлювати сучасні зупинкові комплекси. Зараз працюють по вул. Робочій.
«Тут геть не було зупинки. Просто стояли на дорозі й чекали транспорт. Добре, що зводять, бо тепер буде зручно очікувати на автобус чи тролейбус», — прокоментувала місцева мешканка Ніна.
«Місце обираємо за заявками мешканців. Цьогоріч плануємо встановити дванадцять зупинок за бюджетні кошти. За інвесторські – три. У цього зупинкового комплексу є багато переваг. Головні – це безпека та комфорт пасажирів під час очікування транспорту. Бо установлені захисні стовпчики. Усі нові зупинкові комплекси по місту будуються з урахуванням потреб маломобільних груп населення. На всіх укладена тактильна плитка та передбачено місце для колісних крісел та дитячих візочків. Роботи по вул. Робочій завершимо наприкінці наступного тижня», — зазначив Олексій Орєшин, начальник відділу по роботі із зупинковими комплексами КП «Транспортна інфраструктура міста» Дніпровської міськради.
Будівництво нових зупинкових комплексів з особливим архетипом та дизайн-кодом розпочали у Дніпрі ще у 2017 році. Відтоді встановлено 222 нові зупинки громадського транспорту. З них торік — 25.
Читайте також: Поточний ремонт електромереж та опалення: ОК «ЖБК №319» та «ЖБК №299» подали заявки на участь у Програмі співфінансування
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/08/o_1i46mq9kg14evj2f9m813d8l7q6h-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/08/o_1i46mq9kg2ldobaautfm8n1l6g-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/08/o_1i46mq9kg8cic2c1bhrg8om096f-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/08/o_1i46mq9kg17p710i71t281pgh1ig06e-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/08/o_1i46mq9kguih3h111oc1s9n1cj36c-900x675.jpeg)