«Цифри у платіжці в два рази зменшились», – жінка про перехід на автономне опалення
Пані Ганні Коломійчук 86-ть. Жінка живе сама у трикімнатній квартирі двоповерхівки. Вона одна з тих дніпрян, хто подав документи на отримання компенсації за відключення від централізованого опалення.
«Квартира немаленька, порадилася з родиною, і вирішили змінювати опалення на автономне (електрокотел, – ред). Провели роботи, встановили радіатори й зібрали документи. Компенсацію виплатили швидко. Вийшло 12 тисяч гривень. Після переходу на інше опалення можу регулювати температуру нагріву батареї. Коли спекотно – прикручую, холодно – збільшую нагрів», – ділиться пані Ганна. А ще додає, що після переходу на автономку ціна у платіжці в два рази зменшилась.
«Для отримання компенсації необхідно звернутися до департаменту житлового господарства та надати документи: копію паспорта та ІПН. Довідку з ЄРЦ про відсутність заборгованості з комунальних платежів або довідку щодо реструктуризації боргу. Документ, який підтверджує купівлю обладнання (чек, квитанція)», – уточнює представник департаменту житлового господарства Єгор Худяков.
Вже 249 людей отримали компенсацію за відключення від центрального опалення на суму 4 мільйони гривень. А до кінця року отримають ще 99 осіб, на суму майже два мільйони гривень.
Читайте також: Благодійна виставка-аукціон: в одному з університетів Дніпра представили «космічні» картини
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/o_1hgbb95961jt72hj1fin3mflhdb-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/o_1hgbb9596svrosp1ccp1v011d0rd8-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/o_1hgbb959616dkl3j1qc5nfm138idc.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/o_1hgbb95961jqcugg1l591hpv1ioldd-1013x675.jpeg)