Цієї ночі знову окупанти з артилерії били по Нікопольщині
У ніч на 4 листопада під ворожим вогнем укотре опинився Нікопольський район. Ворог спершу гатив по Червоногригорівській громаді, трохи пізніше — по Марганецькій. Понад пів десятка снарядів поцілили по тамтешніх населених пунктах, повідомили у ДніпроОВА.
Загиблих та постраждалих немає. Наслідки з’ясовуються.
У решті районів області ніч минула без ворожих обстрілів.
Читайте також: Винахідник з Дніпра не знає, що таке блекаут
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/191b4438-c11b-4054-9284-76cfd1dc7386-1060x675.jpeg)