«Це можливість ближче познайомитись з майбутньою професією»: у Дніпрі учні ПТУ № 2 та міських шкіл побували з екскурсією на заводі
У Дніпрі проходять екскурсії на Нижньодніпровський трубопрокатний завод компанії Інтерпайп. Це відбувається в рамках співпраці Дніпровської міської ради та ПАТ «Інтерпайп НТЗ». Сьогодні екскурсію відвідали учні КЗ «Професійно-технічне училище № 2» та міських шкіл. Під час екскурсії гостям показали декілька цехів, розповіли про продукцію, яку виготовляє завод, та про етапи її виробництва. Серед присутніх і першокурсниця ПТУ № 2 Єлизавета. Дівчина навчається на оператора з обробки інформації та програмного забезпечення.
«Мені дуже цікаво, я завжди захоплювалась такими високотехнологічними виробництвами. Масштаби всього дійсно вражають. Дізналась чимало нового. Чи не всі процеси на підприємстві автоматизовані, а враховуючи мою спеціальність, гадаю, корисно побачити на власні очі, як це все працює на практиці», – каже Єлизавета.
Разом з Єлизаветою в одній групі навчається Марія. Дівчина теж завітала на екскурсію: «Мені дуже подобається. Я подібне бачу вперше. Не можу впевнено сказати, що планую пов’язати майбутню кар’єру саме з цією галуззю, але тим не менш, як мінімум для загального розвитку, рада, що сьогодні тут», – каже Марія.
«Ми постійно проводимо подібні екскурсії для учнів наших професійних училищ та шкіл міста. Наша мета – ознайомити учнів з робітничими професіями, з обладнанням, яке використовується під час виробництва залізничних колес, умовами роботи та оплатою праці, відпочинку і дозвілля працівників. Між нашими професійно-технічними училищами та цим підприємством є тісна співпраця. Для багатьох випускників Інтерпайп стає місцем роботи. Тож ми впевнені, що такі екскурсії для наших учнів дуже потрібні та цікаві», – прокоментував начальник управління професійної освіти, освітніх установ департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради Михайло Гончар.
Читайте також: “У мене немає дому!”: У Польщі готують ЖОРСТКІ зміни для біженців з України
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/05/o_1ht9mjkm91chg8gu1sc7rafiuf20-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/05/o_1ht9mjkm9gm1dkd4vnsop10dv2e-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/05/o_1ht9mjkm91r0q1gg718d1tocrju2d-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/05/o_1ht9mjkm91ova1958hh4hm8n2a-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/05/o_1ht9mjkm91egf1sad7pn1tsnc3326-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/05/o_1ht9mjkm9tom1p8q151m13b0c7823-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/05/o_1ht9mjkm9ke51tc017ci1kb2hg1u-1013x675.jpg)