Фахівці КП «Теплоенерго» щоденно проводять моніторинг теплового господарства. Особливо це стосується котельного устаткування. Ревізійні роботи, технічне обслуговування — запорука надійної роботи протягом всього терміну експлуатації. Безумовно, перед та безпосередньо у сам опалювальний період особлива увага приділяється електрообладнанню. Адже велике навантаження припадає саме на нього, а тим паче під час відключень електроенергії. Це стосується розподільних коробок, шаф та електрощитових.
«Сьогодні на котельню, яка опалює частину Новокодацького району, а це понад 100 будинків, 17 шкільних та дошкільних закладів, наші фахівці провели ревізію електрообладнання. Це необхідні роботи, бо в першу чергу це надійність та стійкість роботи самої котельні. Тим паче в умовах тогорічних відключень електроенергії. Цього року ми також приділили увагу і насосному обладнанню. В міжопалювальний період на об?єктах теплопостачання по всьому місту було встановлено 63 насоси. Також зазначу, що на цій котельні встановили потужний генератор, аби він допоміг уникнути ризику розмерзання систем опалення під час аварійних відключень», — прокоментував директор КП «Теплоенерго» Андрій Клименко, який 24 листопада чергує по місту.
Він також відвідав захисну споруду по вул. Подолинського, 31, яка у комунальній власності міста. Нині там триває ремонт. Перед стартом робіт приміщення оглянули спеціалісти ДСНС та вказали на недоліки, які обов?язково потрібно усунути. Перед тим, як розпочати роботи, тут повністю очистили приміщення від сміття.
«В укритті потрібно улаштувати нову підлогу, встановити нові вогнестійкі двері, обробити стіни, відремонтувати сходи евакуаційного виходу та встановити поручні. Також тут мають зробити нові світильники, вимикачі і розетки та повністю переоснастити системи вентиляції. Бачу, що ремонт в активній фазі. Думаю, за кілька місяців все завершать», — зазначив черговий по місту Андрій Клименко.
Ремонт укриття розпочали наприкінці жовтня. Його площа 296 кв. м, воно розраховане на 300 осіб. Це окремо розташована споруда.
Читайте також: Дніпряни заборгували понад 1 млрд грн за опалення – є ризик залишитись без газу