Тепер йому завжди 35… У Кам’янському простилися з Героєм Андрієм Карповим
Сьогодні у Кам’янському, в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ простилися з Героєм Андрієм Карповим.
Кам’янчанин Андрій Карпов загинув у боях за Херсонщину.
«Не можу сидіти вдома. Іду захищати країну. Повернусь – народимо другу дитину» – сказав він дружині і з перших днів війни пішов добровольцем на фронт.
Андрій Працював охоронцем на АТ «ДніпроАзот». Від самого початку повномасштабної війни став на захист вільної України. У нього залишилася дружина, донька та батьки.
Тепер йому завжди 35…
Герої не вмирають…
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-26_18-33-39-858x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-26_18-33-46-1013x675.jpg)