«Свято День міста минуло спокійно. Комунальники оперативно прибрали вулиці. Вивезли близько 200 тонн сміття», – черговий по місту
День міста у Дніпрі минув спокійно. Після закінчення заходів комунальні служби оперативно почали прибирати вулиці міста.
«У прибиранні сміття, наведенні ладу було задіяно близько 50-ти одиниць техніки та майже 120 дорожніх прибиральників. Усього було вивезено близько 200 тонн сміття. На вулицях Дніпра чисто», – прокоментував під час інспекційного об’їзду директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міської ради Ігор Маковцев, який сьогодні чергує по місту.
Читайте також: Коломойський вже не мільярдер: за час війни він втратив понад половину свого капіталу.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-10_17-55-37-506x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-10_17-55-32-361x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-10_17-55-28-506x675.jpg)