Спортсмени з Дніпра стали призери міжнародного юніорського турніру з бадмінтону
У Вільнюсі закінчився міжнародний юніорський турнір з бадмінтону RSL Lithuanian U17 International 2022.
Вихованці Дніпровської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з бадмінтону імені К. В. Вавілова стали призерами змагань. Поліна Баранник — третя в одиночній категорії та у міксті разом з одеситом Владиславом Степанченком. Антон Дружченко виборов бронзу у парі з одеситом Сергієм Марущаком.
Читайте також: Дніпрянка Руслана Булавіна стала срібною призеркою молодіжного Чемпіонату Європи з дзюдо
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/o_1ggmsf5tfi41fis1mkl1897ffq1r-1035x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/o_1ggmsf5tf1pf5rqgqsq1o4i1qab1s-943x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/o_1ggmsf5tfsqfjtg18i0rup1f3m1t-1031x675.jpeg)