Спортсмени із Дніпра вибороли золото та срібло на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі-2022
Дніпровська дзюдоїстка Єлизавета Литвиненко та дніпровський гімнаст Дмитро Прудко вибороли золоту та срібну медалі на XVI літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі-2022. Змагання проходили з 24 по 30 липня у словацькому місті Банська Бистриця.
Гімнаст Дмитро Прудко – вихованець Дніпровської міської дитячо-юнацької спортивної школи з опорних видів спорту — у складі збірної України виборов срібло у вправах на кільцях. А дніпрянка Єлизавета Литвиненко виборола золоту медаль у дзюдо (вага до 78 кг). Шлях до перемоги дзюдоїстка розпочала з чвертьфіналу, де виявилася сильнішою за представницю Німеччини Матильду Наймейер. Далі Литвиненко перемогла португалку, а у фіналі представницю з Ізраїля Юлі Мішінер. Усіх суперниць Єлизавета поборола достроково.
Загалом збірна України стала віцечемпіоном командного турніру XVI літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю.
Читайте також: У Кривому Розі працюють 66 клубів для літнього відпочинку дітей
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/o_1g9f5finarsfuejgfj17k53h51f-844x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/o_1g9f5f81c1g26lch5ue162a1dtn17-506x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/o_1g9f5enrv1in8gof1ekgf8fiutv-506x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/o_1g9f5d3g0n1l18jdqv71c5brnta.jpg)