Спортсменка з Дніпра Марія Леонова — бронзова призерка чемпіонату Європи з тхеквондо
У місті Валетта (Мальта) закінчився чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ серед кадетів (12-14 років).
Бронзову медаль у загальну скарбничку збірної команди України додала Марія Леонова — вихованка Дніпровської міської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву. Спортсменка виступає у ваговій категорії -59 кг.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/o_1givkq1u71s2ch62kpo1tb51apms3-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/o_1givkq1u7s2c6caeq13v5n60s5-900x675.jpeg)