Дніпрянин Михайло Краснюк — чемпіон України з фехтування на шпагах
У Києві визначали найсильніших представників з фехтування на шпагах у рамках чемпіонату України U-23. Вихованець Дніпровської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 6 Михайло Краснюк став чемпіоном України серед молоді до 23 років.
У командних змаганнях спортсмени школи вибороли бронзову нагороду. До складу команди увійшли: Михайло Краснюк, Лев Корнієнко, Олексій Токар, Денис Боровський.
Читайте також: Борис Філатов у річницю визволення Дніпра від нацистської окупації передав військовим засоби зв’язку
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/6d75dc00-e622-4861-aa42-31c13530a533-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/deb87075-7a86-4489-8986-5f0be0d1e840-506x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/e535f0a6-9ae8-457b-83f4-030dc5db51cf-530x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/55717b9f-f8fe-4e88-9677-8490306d1ac9-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/fae23ba5-6404-4e62-a620-b9a2900920cf-900x675.jpeg)