Щодня на вулицях Дніпра працюють майже 30 підметально-прибиральних машин
За дорученням міського голови Бориса Філатова утримання автошляхів у належному санітарному стані є для комунальників Дніпра одним із найпріоритетніших напрямків у роботі. Сьогодні черговий по місту – заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Олексій Самілик, вирішив перевірити як наші комунальники виконують механізоване прибирання однієї з титульних вулиць.
З настанням сприятливих погодних умов (температура вище 0 в денний час) комунальники розпочали роботи з механізованого підмітання автошляхів. Такі роботи вкрай необхідні для того, щоб прибрати залишки протиожеледного матеріалу, пилу, випадкового сміття, а також покращує безпеку на дорогах.
Щодня на вулицях міста працюють 16 підметально-прибиральних машин та 13 одиниць міні техніки на тротуарах. В разі погіршення погоди у Дніпрі напоготові 40 чергових піскорозкидальних машин з відвалами для прибирання снігу, які згодом також будуть переобладнані на літній режим.
«Всі машини у нашому місті є універсальними, тобто в залежності від сезону на них просто змінюється обладнання», – зазначив Олексій Самілик.
Також, за його словами, вже розпочаті роботи з миття колесовідбійного брусу, щоб відмити світловідбиваючі елементи від накопиченного за зиму бруду. Це також необхідно для безпеки водіїв на дорогах, адже ці елементи дуже допомагають в умовах низької освітленості.
Читайте також: На Дніпропетровщині обміняти лампи розжарювання на LED-лампи можна тепер і у селах: як це зробити.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-26_12-02-14-1200x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-26_12-02-10-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-26_12-02-00-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-26_12-01-52-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-26_12-12-16-900x675.jpg)