СБУ викрила трьох колаборантів у Павлограді
СБУ викрила на антиукраїнській агітаціїї трьох мешканців Павлограду. Так, колишній працівник одного з підприємств оборонно-промислового комплексу був активним прихильником військового вторгнення рф в Україну. Він не приховував своє захоплення політичним керівництвом країни агресора, і через особистий акаунт у соцмережі розповсюджував контент антиукраїнської направленості.
Також викрито колишню працівницю однієї з райдержадміністрацій області, яка підтримувала кремлівський режим та закликала до передачі українських територій під керування окупаційної влади. Маючи родичів в рф, які насичені неправдивою інформацією з пропагандистських каналів, вона повністю розділяла їх точку зору. Негативні висловлювання на адресу української влади постійно викладалися на особистій сторінці в соцмережі.
Ще одна місцева мешканка – співробітниця державної організації у сфері освіти, теж розповсюджувала в інтернеті деструктивні меседжі. Антиукраїнські наративи переважно стосувалися підтримки лідерів країни-ворога, критики військової допомоги Україні західними державами та невизнання окупації українських територій.
Під час санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку та мобільні телефони, які вони використовували у протиправній діяльності.
Наразі всім фігурантам повідомлено про підозру за колабораційну діяльність.
Читайте також: Росіяни знову обстріляли Нікопольщину: поранений 26-річний чоловік
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/325221613_895937008230200_3188016755947319662_n-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/325205072_873863243759541_9179792735495497513_n-450x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/325135925_464883669188798_4222233037589352499_n-450x675.jpg)