Розраховане на 150 осіб: як у 53-й школі Дніпра облаштували укриття
Черговий по місту, заступник міського голови Едуард Підлубний перевірив виконання доручень Бориса Філатова щодо облаштування тимчасових укриттів у Дніпрі.
На сьогодні у місті є більш ніж 300 офіційних укриттів, які отримали відповідні акти від ДСНС. Згідно з розпорядженням міського голови вони повинні працювати цілодобово.
Укриття, яке сьогодні інспектував черговий, знаходиться в будівлі школи №53 за адресою
вул. Тополина, 35.
Приміщення розраховане на 150 осіб. Загальна площа — 228 м². Укриття забезпечене електроживленням, освітленням, інтернетом, системами водопроводу та каналізації, а також вентиляцією, має 2 евакуаційні виходи. Є запаси бутильованої питної води, аптечка, стільці, вогнегасники.
«Можу сказати, що укриття у школі № 53 працює цілодобово, облаштоване всім необхідним для безпечного перебування тут людей під час повітряної тривоги», — підсумував Едуард Підлубний.
Читайте також: У Дніпрі судитимуть вісьмох учасників злочинної організації, які привласнили нерухомість померлих на 10 млн гривень
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-08_13-32-47-901x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-08_13-32-28-901x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-08_13-32-07-901x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-08_13-31-50-1200x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-08_13-31-28-901x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-08_13-30-41-1200x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-08_13-30-21-1200x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-08_13-29-39-1200x675.jpg)