російські спецслужби готували вбивство заступника мера Дніпра Андрія Денисенка. Загрозу вдалося відвернути, однак державної охорони він не має
Заступник міського голови Дніпра Андрій Денисенко повідомив, що вісім місяців тому СБУ попередила його про підготовку замаху з боку російських спецслужб. За його словами, загрозу вдалося відвернути, однак державної охорони він не має.
Заступник міського голови Дніпра Андрій Денисенко заявив, що восени 2025 року Служба безпеки України повідомила його про підготовку замаху на його життя російськими спецслужбами.
За словами посадовця, завдяки роботі відповідних підрозділів СБУ загрози фізичної ліквідації упродовж осені 2025 та зими 2026 років вдалося уникнути.
Про це Денисенко вирішив розповісти публічно лише зараз з міркувань особистої безпеки, оскільки не виключає, що подібні наміри з боку ворога можуть виникнути й надалі.
При цьому посадовець не має державної охорони.
«Я не маю державної охорони і розумію, що справа мого захисту — це передусім мій власний клопіт», — зазначив Денисенко.
Він також додав, що давно звик працювати в умовах постійної небезпеки. Зокрема, згадав події Революції Гідності, участь у протидії «русскай вєснє», формуванні добровольчих підрозділів та операціях зі звільнення українського Донбасу.
За словами Денисенка, навіть під час перебування на фронті у 2022 році психологічно було легше, ніж усвідомлювати ризик удару в тилу.
Попри це, посадовець заявив, що продовжить роботу у сфері підтримки Сил оборони України, захисту держави та розвитку українського культурного простору.
- Заступник мера Дніпра Андрій Денисенко заявив про підготовку замаху з боку російських спецслужб









