Родинне свято: у Дніпрі для сімей-переселенців влаштували змагання «Шалені перегони»
У Дніпрі, у парку Зелений Гай, провели родинне свято для сімей-переселенців. Захід організував департамент молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради спільно із дитячо-молодіжним центром «Лідер».
Для учасників свята влаштували розважально-спортивну програму: сімейно-спортивну гру «Шалені перегони», майстер-класи, флешмоб, аквагрим, тематичну фотозону. Усі учасники та переможці отримали подарунки.
«Наші учасники — це родини з Харкова, Луганщини, Маріуполя та інших міст, де наразі неспокійно. Це сімейний захід, покликаний на адаптацію родин, їхню інтеграцію у наше місто. Наприклад, познайомили дітей, батьків із позашкільним закладом «Лідер», до гуртків якого можуть долучитися дітлахи. Загалом такі заходи гуртують нас усіх ще більше. Вони є вкрай важливими як для самої родини всередині, так і для громади. Чим швидше людина адаптується у місті, тим краще ставатиме її психоемоційний стан. Подібні акції проводимо не вперше. Родзинкою сьогоднішнього є те, що після усіх змагань, розваг учасники долучилися до пікніку, який допоміг організувати наш партнер — благодійний фонд «Globa 22»», — розповіла директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради Дар’я Біла.
Зі свого боку, голова благодійного фонду «Globa 22» Олексій Савчук зазначив: «Разом з департаментом, волонтерами та іншими партнерами об’єдналися для проведення сьогоднішнього свята для переселенців. На цьому не зупинятимемося, шукатимемо і надалі ресурси, партнерів для проведення подібних заходів для родин-переселенців. Наприклад, плануємо організувати подібні акції разом з комунальними підприємства міста, які опікується сім’ями, дітьми, а також спортивними організаціями, щоб через спорт об’єднувати суспільство».
Читайте також: У Дніпрі провели благодійний ярмарок книг та картин для збору коштів військовим
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/07/o_1g97ijvit2gcrfq2j41bbgscph-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/07/o_1g97iccqs15lt9sd1knt1mlu17hb66-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/07/o_1g97ib5mv23t1qgb48k2c03v15a-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/07/o_1g97ia61crfrdr4171v1akg1thq4k-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/07/o_1g97i46jocfiv6814jmh2drk3u-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/07/o_1g97i3tp116eh1flk1qdnnqv15hp3m-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/07/o_1g97iapco9k916ar1sgt6eer8d52-1013x675.jpeg)