Рятувальники поїхали на допомогу у Нікопольський район
27 рятувальників з Дніпровського та Кам’янського районів відправились на допомогу своїм колегам у Нікопольську громаду, повідомили у ДСНС у Дніпропетровській області.
Нікопольський район увійшов до переліку тих територій, де ведуться бойові дії. Там щодня відбуваються інтенсивні обстріли. Надзвичайники змінять деяких колег з Нікопольщини і допоможуть у гасінні пожеж, проведенні аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт.
Читайте також: Підготовка до опалювального сезону, підтримка переселенців: чим живе Лозуватська громада Дніпропетровщини
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/311131569_418129173832824_8610433419251901258_n-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/310295138_418129230499485_4222380792292141527_n-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/310943582_418129150499493_2555108266848724374_n-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/311035601_418129143832827_5462265871930537802_n-1013x675.jpg)