Прибирають сміття та продовжують відкачувати воду: як у Дніпрі ліквідують наслідки підтоплення
Сьогодні, 1 травня, комунальники вийшли на прибирання пляжу на Монастирському острові у Дніпрі. Таким чином ліквідують наслідки підтоплення. Вода на острові вже відійшла.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-01_11-50-12-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-01_11-50-11-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-01_11-50-10-900x675.jpg)
Проте, у деяких районах Дніпра вода досі не відступає. Станом на ранок 1 травня, за даними ДСНС, у місті підтоплено 14 будинків та 44 подвір`я. Це переважно Новокодацький та АНД-райони.
Тож комунальники та надзвичайники продовжують допомагати людям у ліквідації наслідків підтоплення. Вчора за день комунальники відкачали воду на подвір’ї по вулиці Новочеркаській у АНД-районі. Також провели роботи на вулицях Гагринська та Промислова, повідомив голова Громадської ради.
Читайте також: Куди звертатись павлоградцям, які постраждали від російського обстрілу
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-04-30_19-45-08-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-04-30_19-45-08-2-900x675.jpg)