Протиповітряна оборона Дніпропетровщини збила два літаки та безпілотник
Зенітна ракетна частина Дніпропетровської області збила три повітряні цілі. Про це повідомляє Повітряне командування “Схід”.
Підрозділами, що знаходяться в оперативному підпорядкуванні однієї з зенітних ракетних частин Дніпропетровщини, сьогодні знищено три повітряних цілі на Слобожанському напрямку. Силами ППО збито ворожого безпілотника та два бойові літаки країни агресора, — йдеться у повідомленні.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/03/fb_img_1647964481449-1.jpg)