Правоохоронці фіксують наслідки ворожих обстрілів Нікополя, Марганця та Мирівської громади
Минулої доби під ворожим обстрілом знову опинилися Нікополь, Марганець та Мирівська громада – правоохоронці фіксують наслідки. Про це повідомли у пресслужбі Нацполіції Дніпропетровської області.
25 лютого зі ствольної артилерії війська рф здійснили обстріл міста Нікополь. Руйнувань зазнали два приватні будинки, одне підприємство, кафе та декілька квартир в п’ятиповерхових будинках. Снарядами пошкоджено дах, стелю, стіни, вікна. Також пошкоджень зазнали лінії електро- та газопостачання.
Ворожих ударів було завдано і по місту Марганець. Пошкоджено адмінбудівлю навчального закладу, один п’ятиповерховий та декілька приватних будинків.
У Мирівській громаді значних руйнувань завдано понад 10 приватним будинкам. Вибуховою хвилею знищено дах, стіни, вікна та господарські споруди у дворі. Пошкоджено газогони.
Поліцейські продовжують працювати на місцях влучань та збирати речові докази військової агресії рф.
Читайте також: За ніч ворог здійснив 17 обстрілів Нікопольщини.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-26_13-47-39-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-26_13-47-34-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-26_13-47-30-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-26_13-47-27-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-26_13-47-23-900x675.jpg)