Позачергова сесія Чернеччинської сільради: протистояння депутатів з сільською головою
Відкриття ЦНАПу та призначення керівника. У Чернеччинській сільраді пройшла позачергова сессія. Бурхливі дискусії виникли при обговоренні кандидатури керівника Центру. Кого все ж призначили?
Лунає Державний Гімн України. Депутати приступають до вирішення нагальних проблем громади.
Головна тема позачергової сесії — відкриття Центру надання адміністративних послуг.
«На розгляд сесії виноситься питання про утворення структурного підрозділу — Відділ центру надання адміністративних послуг Чернеччинської сільської ради — та затвердження його положення», — оголошує Наталія Сільман, голова Чернеччинської громади.
За утворення ЦНАПу проголосували одностайно. Щодо кандидатури керівника — виникли розбіжності. Голова громади Наталія Сільман запропонувала свою людину. Але не всі були згодні.
Олена Гунько, проти призначення якої виступили депутати, представниця забороненої в Україні проросійської політичної партії «Опозиційна платформа — За життя».
На сесію в Чернеччинську громаду були запрошені представники Новомосковської районної військової адміністрації. Саме вони ініціювали відкриття ЦНАПу в громаді.
«Правильно було сказно Іваном Олександровичем — єдина громада в області, єдина, яка не створила ЦНАП, ми з вами для чого працюємо усі? Депутати, виконавча влада — для того, щоб покращити якомога краще наше життя, громади життя», — говорить Володимир Михайлов, заступник начальника Новомосковської РВА.
Після довготривалого емоційного обговорення усіх кандидатур депутати все ж знайшли компроміс. Проголосували за колишнього сільського голову.
На сесії обговорювали ще одну тему — освітлення, яке в одній частині села є, в іншої — немає. В деяких районах, як кажуть селяни, освітлення виглядає як «дискотека» із заржавілими плафонами. Також депутати просили надати їм звіт про ремонти в громаді, але на цій сесії їм не показали цієї інформації.
Під час 20-хвилинної перерви депутати не стримували емоції.
«Було дуже емоційно, тому що чотири роки ми в цьому складі працюємо з депутатами, і от за всі 4 роки складається враження, що не на розвиток нашої громади, а просто, щоб усі, хто задіяний в апараті, в керівництві сільської ради працюють, щоб у них було робоче місце», — скаржиться Аліна Олексійчук, депутатка Чернеччинської сільської ради.
До речі, у Чернеччинській громаді нарешті з’явилося бетонне укриття біля школи. Але воно замаленьке та холодне для дітей.
«Зараз там діти просто, вони оце там посиділи 2 години, наприклад, пішли додому — вони вже наступного дня захворіли, вони вже не прийшли в школу, тому що там просто холодно, вони не пропрацьовані, таке враження що їх зробили так, скомпонували», — додає Аліна Олексійчук, депутатка Чернеччинської сільської ради.
Отже проблем вистачає. Наступні сесії також обіцяють бути напруженими.
Читайте також: Аби не було запізно. У Дніпрі підприємцям вкотре нагадали про своєчасне прибирання території