Понад 4 млн пасажирів, відремонтовані вагони, ескалатори та водопроводи – у Дніпрі підбили підсумки роботи метрополітену за рік
У Дніпрі підбили підсумки роботи метрополітену в 2023 році. Підземкою скористались більше ніж 4 мільйони пасажирів. А для безпечної та безперебійної роботи метро були проведені ремонти вагонів, ескалаторів та системи водопроводу.
«За 10 місяців поточного року було відремонтовано 2 вагони, 2 ескалатори, водопровід на станціях «Вокзальна» та «Заводська», кабельні металоконструкції та кабельні мережі в тунелі. Також оновлено зенітні ліхтарі та освітлення тунелю, тупиків у депо тощо. З початку повномасштабного вторгнення рф станції метро працюють ще й як укриття. Під час повітряної тривоги сховатися в підземці від небезпеки можуть усі охочі. Прохід на станції безкоштовний. Уночі для зручності містян вагони на кінцевих станціях залишають відкритими, аби людям було зручніше перечекати повітряну небезпеку», – зазначив технічний директор КП «Дніпровський метрополітен» ДМР Тарас Шевченко.
Серце підземки – диспетчерський пункт. Удень звідси керують рухомим складом метрополітену, а вночі службами, які виконують господарські роботи. За пультом керування – диспетчер. Саме він тут головний. Його накази беззаперечно виконують усі машиністи. А ще в його силі зупинити рух лінії або навпаки вивести додатковий потяг, якщо пасажирів забагато. Цю відповідальну роботу вже 15 років виконує пан Денис. Каже, про зміну роботи ніколи не замислювався, адже подобається працювати з людьми та вирішувати нестандартні завдання.
«Цікавіше працювати вночі, адже вдень зазвичай все йде за планом, поїзди ходять за розкладом. А от вночі роботи більше – потрібно скомунікувати всі служби, які обслуговують лінію. Це відбувається щодня. Робота цікава, різноманітна, щодня відбувається щось нове», – поділився поїзний диспетчер Денис Приходько.
Читайте також: Поринути у космос: вчителі Дніпра проводять уроки у планетарії