Понад 340 шкіл Дніпропетровщини у минулому році отримали ноутбуки для вчителів
У 2021 році для більш ніж 340 шкіл Дніпропетровщини закупили майже 6 тисяч ноутбуків. На гаджети для вчителів із державного та місцевих бюджетів витратили понад 105 млн грн. Про це повідомили у Дніпропетровській ОДА.
Техніку отримали вчителі 5-11 класів. Кожен лептоп має програми для дистанційного управління комп’ютерним класом та роботи з електронними підручниками. На придбання обладнання виділили майже 80,5 млн грн державної субвенції. Ще більш ніж 25,4 млн грн – кошти місцевих бюджетів.
Новітня техніка допомагає проводити відео-конференції та дозволяє вчителям працювати на різних освітніх платформах.
Загалом у минулому році для українських шкіл придбали понад 62,5 тис ноутбуків. На них працює більш ніж 191 тис педагогів.
Читайте також: У Кривому Розі осучаснюють ясла-дитсадок №260
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/02/1_v-tekst-1-1013x675.jpg)