Понад 30 тис мешканців Дніпропетровщини зареєструвалися на вступний тест до вишу
В Україні завершилася реєстрація на мультипредметний тест для абітурієнтів. На Дніпропетровщині на нього зареєструвалися понад 30 тис абітурієнтів із. Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОВА Олексій Полторацький.
Тепер майбутні абітурієнти мають у травні підтвердити бажання складати тест на власній інформаційній сторінці,та повідомити регіон, у якому перебуватимуть у липні.
Національний мультипредметний тест цьогоріч проводитиметься замість ЗНО. Він міститиме 60 завдань з української мови, математики, історії України, які відповідатимуть змісту програм ЗНО з цих предметів. На виконання абітурієнти матимуть 90 хвилин.
Цьогоріч тест складатимуть для вступу до вишу на основі повної загальної середньої освіти. На всі спеціальності на бюджет та окремі – на контракт.
Читайте також: У Дії можно отримати статус переселенця
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-20_17-55-47.jpg)