Понад 14 тисяч тонн води вже доправили до Нікопольського та Криворізького районів
До Нікопольщини та Криворіжжя – районів Дніпропетровської області, постраждалих від підриву окупантами Каховської ГЕС, доправили вже понад 14 тисяч тонн води. Про це повідомили у ДніпроОВА
Мова йде про питну та технічну воду, яку роздають людям у майже 270 пунктах видачі, спеціально облаштованих у районах. Для збереження запасів води задіяли більше 220 цистерн.
Водночас йде робота над відновленням централізованого водопостачання. Окрім масштабних проєктів, реалізються й локальні. Ті, що дозволять повернути воду у конкретні громади.
Так, повністю відновили водопостачання у Покрові, частково – в Нікополі та Червоногригорівській громаді. Місцевих жителів закликають не перенавантажувати мережі у перші ж дні, щоб дати час фахівцям налагодити постачання води без збоїв.
Читайте також: «Комплекс робіт захоплює»: дніпряни поділилися враженнями від масштабного ремонту вул. Скоробогатова та прилеглих дворів.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-03_15-10-58-2-380x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-03_15-10-59-2-434x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-03_15-10-58-883x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-03_15-10-57-2-1016x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-03_15-10-57-1020x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-03_15-10-56.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-03_15-10-59-1016x675.jpg)