Плавчиня з Дніпропетровщини Анастасія Михалевич встановила рекорди України у Словаччині
Нас бомблять, а ми рекорди ставимо! 15-річна плавчиня – вихованка спортколеджу в Дніпрі, який ще оговтується від ворожої атаки, Анастасія Михалевич побила юнацький та юніорський рекорди України
В словацькому Тренчині юна спортсменка встановила новий юнацький та юніорський рекорди України у 25-метровому басейні на дистанції 200 метрів стилем батерфляй. Її результат – 2:12.83.
Читайте також: Енергетична інфраструктура знову під прицілом: уночі росіяни скерували на Україну “шахеди” і ракету.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/04/7a3ed186469c99f4.jpg)