Перевірка укриттів: черговий по місту побував у сховищі у одній зі шкіл Дніпра
Сьогодні, 6 червня, черговий по місту секретар міської ради Олександр Санжара перевірив виконання доручення міського голови щодо облаштування у місті найпростіших укриттів, їхньої підтримки в належному стані та готовності у будь-який час доби прийняти людей під час повітряної тривоги.
Укриття у школі № 120, що на вулиці Янгеля, розраховане на 60 людей. В укритті є запаси питної води, облаштовані місця для сидіння, є аптечка та вогнегасники. Також приміщення облаштоване терміналом Starlink, що дозволяє відвідувачам мати постійний доступ до інтернету. У приміщенні є санвузол, санітарна кімната, водопровід та каналізація.
Укриття відчинене цілодобово. У приміщенні також є кімната для відвідувачів з дітьми та куточок для чотирилапих улюбленців.
Читайте також: Підрив Каховської ГЕС: хронологія подій
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-06_14-01-43-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-06_14-01-55-666x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-06_14-02-06-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-06_14-02-16-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-06_14-02-27-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-06_14-02-38-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-06_14-02-50-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-06_14-03-03-900x675.jpg)