Перейменування Новомосковська: депутати міськради не підтримали жоден із запропонованих варіантів
Сьогодні, 22 грудня, у Новомосковську пройшла сісія міської ради, на якій розглядалося питання перейменування міста. Про це йдеться у прямій трансляції на фейсбук-сторінці міськради.
На народному голосуванні жителі вирішили, що їхнє місто називатиметься Новосамарськ, на другому місці був Самар, але розрив у голосах зовсім невеликий.
Однак депутати Новомосковської міської ради не підтримали жоден із запропонованих варіантів. Тепер зміна назви міста відкладається на позачергову сесію, яка відбудеться у січні.
Читайте також: У Дніпрі запустили новорічні трамвай та тролейбус: на яких маршрутах курсують?
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-02-06_12-35-35-1200x613.jpg)