Патріотичні «їжаки»: у центрі Дніпра розмалювали протитанкові загородження
До Дня міста у центра Дніпра влаштували патріотичну акцію. Керівники гуртків образотворчого мистецтва, спільно з вихованцями закладів позашкільної освіти розмалювали символи війни, так звані «їжаки» у патріотичні, яскраві орнаменти. Як знак того, що життя завжди перемагає сумні та страшні часи.
Розписали 9 їжів. Серед технік: петриківський розпис та трафаретний малюнок. 6 їжаків передадуть на аукціон, зібрані кошти з якого підуть на ЗСУ. Долю ще 3 їжаків вирішать дніпряни на сторінці департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання.
Долучився до розмальовування і міський голова Борис Філатов. А також привітав дніпрян та гостей міста зі святом.
Читайте також: У Дніпрі до Дня міста розбили “Тарілку щастя”
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/photo_5253956210011520445_y-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/photo_5253956210011520444_y-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/photo_5253956210011520443_y-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/photo_5253956210011520442_y-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/photo_5253956210011520441_y-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/photo_5253956210011520440_y-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/photo_5253956210011520439_y-900x675.jpg)