Пам’ятні медалі та подяки. У Дніпрі під час сесії міськради традиційно нагородили лікарів і медсестер
20 березня під час 48-ї чергової сесії міськради Дніпра 15 медичних працівників отримали нагороди — пам’ятні медалі «За заслуги перед містом», «Захиснику Вітчизни» — та подяки міського голови. Ортопед-травматолог міської лікарні Катерина Сальник одна з тих, хто сьогодні отримав відзнаку.
«Приємно, що відзначили. Ця нагорода не лише моя, а усього нашого колективу відділення. Ми дуже багато працюємо з військовими, лікуємо їх. Так і має бути. Тож ця відзнака – наша спільна», — каже пані Катерина.
Читайте також: У Дніпрі садочки, які не мають укриття та працюють дистанційно, відкриють очні групи у міських школах
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/03/o_1hpdnii7j9b3122r1l8kbfpp7lkc-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/03/o_1hpdnii7jpi714r117p711ur1eeqkg-1013x675.jpg)