Окупанти вже випустили на мирну Нікопольщину понад 1100 реактивних снарядів, – Валентин Резніченко
Очільник ДніпроОВА Валентин Резніченко провів день 2 серпня на Нікопольщині. Про це він повідомив у своєму телеграм-каналі.
“Зараз це «гаряча точка» нашої області… Понад три тижні район під постійним вогнем російської армії. Ворог прикрився атомною станцією у тимчасово окупованому Енергодарі і щоночі цілить по людях та інфраструктурі. Російські «Гради» нищать міста та села з умисною жорстокістю. Вже випустили на мирну Нікопольщину понад 1 100 реактивних снарядів. Понівечили понад 200 будинків, кілька лікарень, шкіл та садків. Через російський терор місцеві змушені усі ночі проводити в укриттях та підвалах. Та попри все це район тримається. Працюють підприємства, магазини, аптеки. Дякую керівникам міст та громад, що міцно стоїте і робите свою справу. Дякую рятувальникам, газовикам, енергетикам та комунальникам, що оперативно приходите на допомогу після обстрілів. Дякую кожному мешканцю району за мужність та витримку”, – йдеться у повідомленні.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/photo_5424998102844161207_y-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/photo_5424998102844161208_y-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/photo_5424998102844161209_y-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/photo_5424998102844161210_y-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/photo_5424998102844161211_y-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/photo_5424998102844161212_y-613x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/photo_5424998102844161213_y-1187x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/photo_5424998102844161214_y-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/photo_5424998102844161215_y-1013x675.jpg)