Обмін досвідом та підтримка. У Японії Філатов відвідав низку обʼєктів критичної інфраструктури та зустрівся з українськими біженцями
Під час офіційного відрядження до Японії мер Дніпра Борис Філатов відвідав осакський сміттєспалювальний завод «Майсіма», місцевий водоканал, а також зустрівся з комунальниками і оглянув систему очищення промислових та стічних вод.
«Для нас важливий досвід Японії. Ті ідеї облаштування комунального господарства, якими вони хочуть з нами поділитися. Ба більше, що перемовини про зведення сміттєпереробного заводу ми починали з японською стороною ще у 2017 році», — зауважив він.
Крім цього, разом з японськими колегами Філатов поспілкувався з українськими переселенцями. Як відомо, під час відрядження до Японії Філатов також уклав з мером Хідеюкі Йокоямою Угоду про сприяння Осаки повоєнному відновленню Дніпра.
Читайте також: 300 тюльпанів для Наталки: у Дніпрі вандал обірвав клумби!
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-25_13-48-23-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-25_13-48-16-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-25_13-48-11.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-25_13-48-06.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-25_13-48-01.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-25_13-47-56-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-25_13-47-28-1.jpg)