Обласна система оповіщення працює стабільно. Вона доводить сигнал повітряної тривоги до громад.
Про це повідомляє Дніпропетровська ОВА.
Деякі ж з них сповіщають людей про небезпеку, використовуючи стільниковий зв’язок. А отже через хакерську атаку на “Київстар” мають перебої. Як, наприклад, у Дніпрі.
Дізнатися про загрозу можна через офіційний застосунок “Повітряна тривога”. Про неї повідомляють й деякі радіостанції. У великих містах оголошення звучать у торговельних центрах та супермаркетах.
Читайте також: росія припинила обміни військовополоненими
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-12_18-33-41-675x675.jpg)