«Нині розпочалась процедура з відновлення, й уже до нового навчального року, сподіваємось, у закладі будуть усі пошкоджені вікна замінені», – чергова по місту про пошкоджену від вибуху школу у Дніпрі
Школа №140 у Дніпрі. Тут 1 липня вибуховою хвилею вибило майже усі вікна та понівечило двері.
«Вибило 167 вікон та 11 дверей. Тоді у закладі були два охоронники: у школі та в укритті. Вони й повідомили про цей жах. Швидко прибули представники департаменту гуманітарної політики, поліція та ДСНС. Перевірили пошкодження та склали акт руйнувань. На допомогу прийшли батьки наших учнів, а також й випускники нашої школи», – розповіла в.о. директора школи №140 Лариса Тимошенко.
Уже наступного дня скло прибрали та забили вікна.
«Нині розпочалась процедура з відновлення, й уже до нового навчального року, сподіваємось, у закладі будуть усі пошкоджені вікна замінені», – прокоментувала Олена Яковенко, заступниця начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради. Вона сьогодні, 13 липня, чергує по місту.
Також чергова у рамках інспекційного об’їзду перевірила ігрові куточки у садочках Дніпра та укриття у них. Яскраві альтанки з котиками, клумби у садочку №206.
«Усе робили своїми руками вихователі. Також допомагали батьки. Усе, аби малечі було цікаво проводити час на вулиці й гратися», – розповіла директорка ЗДО №206 Дніпровської міськради Лариса Запольська.
«Вдячна колективу за таку роботу. Усі ігрові зони у дворі – безпечні й приємні оку», – додала Олена Яковенко. Подивились і укриття в тому ж закладі.
«Тут обладнані теж ігрові зони. Є спортивний куточок. Обладнана медична зона, є аптечка. Шанцевий інструмент, є вентиляція, вбиральні. Побаченим – задоволена», – сказала чергова по місту.
А у садочку №195 вихователі та батьки влаштували традиційний український куточок для гри.
«Тут є й мапа України, ми розповідаємо в ігровій формі малечі про наші традиції. У закладі є три групи – це 40 діток. Щодня ми займаємось в ігровій формі, малеча отримує знання із розвитку мислення тощо. Є заняття з фізичної культури. Особливо діткам подобаються уроки музики. Також у дворі є клумба із квітами. Ми розповідаємо малечі, що це за квіти тощо», – зазначила директорка ЗДО №195 Дніпровської міської ради Валентина Жовтоног. Показали й укриття садочка. «Я вдячна за таке яскраве улаштування укриття. Усе робили вихователі, щоб дітки із користю перебували тут під час повітряних тривог. Тут також є аптечка, запаси питної та технічної води. Улаштовані вбиральні. Все на гарному рівні», – підсумувала Олена Яковенко, заступниця начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради.
Читайте також: АНОМАЛЬНА СПЕКА. Україна перетворюється на Африку: чому?
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/o_1i2lrl2jh8ci6nc1s85126q147ffg-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/o_1i2lrl2jhkertgjdt9k499ofe-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/o_1i2lrl2jhe221nidk1s1kj4u87fd-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/o_1i2lrl2jh1hpo1fsh11u810orp83fc-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/o_1i2lrl2jh1sl4177ulb61f3nmodfb-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/o_1i2lrl2jhrpvej97irtu287kf6-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/o_1i2lrl2jh1v7n1qus1i0kbhboanf7-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/o_1i2lrl2jh8fv134o1mmc1d4m1qmlf8-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/o_1i2lrl2jh1te888kq9u1e0nrudf5-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/o_1i2lrl2jh2dd1b1dbi16n484gf3-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/o_1i2lrl2jh2av1rf1101btlhnrbf2-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/o_1i2lrl2jh1lcq1qjb16iis733f0f1-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/o_1i2lrl2jh1lo61ed4v5sieb1ckdf0-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/o_1i2lrl2jh12s5kh6tpi12l81pe8ev-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/o_1i2lrl2jhlvn16ii1cn7n4m6eeeu-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/o_1i2lrl2jh99nr918e98m1h3ret-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/o_1i2lrl2jh15ro19q76m1e2rd3fes-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/o_1i2lrl2jh11o6p761gnf45cjt9er-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/o_1i2lrjjpm1qirhb31i621t52tru38-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/o_1i2lrjjpm1oke1g6s192g1mvnqtj36-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/o_1i2lrjjpm14vm1vcppo1kmc1j4u35-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/o_1i2lrjjpm1bbv1la812o5lka1nsp34-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/o_1i2lrjjpmh8l1s03ktt1ld21iok32-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/o_1i2lrjjpmdmj4b81m8g13em1ebd33-1013x675.jpg)