Нова електрика: у Дніпрі у будинках ОСББ та ЖБК продовжують реалізовувати проєкти співфінансування
У дніпровських будинках ОСББ та ЖБК продовжують виконувати ремонти за аварійними видами робіт. Проєкти втілюють за муніципальною програмою співфінансування. Згідно з нею співвласники багатоквартирних будинків мають можливість проводити ремонти за фінансової підтримки міської ради (25% від вартості робіт сплачують мешканці та 75% — міський бюджет). У будинку ОСББ по вул. Метробудівській, 12 за такою програмою відремонтували електричні мережі.
«Виконано масштабний об’єм робіт по заміні електромереж. Будинок великий, на вісім під’їздів. Роботи зроблено у п’яти під’їздах. Сумарно проєкт коштував близько 700 тис. грн, з них 500 тис. грн було виділено з міського бюджету, решта — зібрані кошти співвласників. Таким чином, будинок підготовлений, зокрема, й до опалювального сезону, щоб не було ризиків перенавантаження на електромережі. Також цей будинок ще й успішно пройшов перший етап відбору до програми з енергоефективності «Енергодім». Вже розроблений проєкт на його утеплення. Поки що ці роботи відтерміновуються на період воєнного стану. А загалом заміна електромереж (електропроводки) — один із найпопулярніших видів робіт за програмою співфінансування. Відповідні роботи виконано у майже сотні будинків ОСББ/ЖБК. Це і щитові, силові кабелі, автоматика, стояки у під’їздах», — підкреслив начальник відділу з організаційної роботи департаменту з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради Владислав Макарець.
Зі свого боку, голова згаданого будинку ОСББ Олег Одноноздрєв розповів: «Наші кошти, тобто мешканців, вносили вже після виконаних і прийнятих робіт. І це дуже добре. Залишилося виконати заміну електромережі ще в трьох під’їздах. Відповідно заявку на участь у програмі наступного року вже подали».
Читайте також: Борис Філатов розповів про підготовку Дніпра до опалювального сезону 2022
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/o_1gc98ak801ajj1t06s46gce1tfi27-928x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/o_1gc98ak801ogn140d19eclv8upv23-785x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/o_1gc98ak8014espk81iphoqt1j5j21-1074x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/o_1gc98a3d5jmu1gg91mif1c8g1epva.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/o_1gc98ak80o62il6l8569ge9r1v-1200x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/o_1gc98ak801jac1bv0154o1ps61g7h28-1009x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/o_1gc98ak80cuu113r1okcm0t1i9j1u-1200x675.jpeg)