Нікопольщина не знає спокою: ніч в районі знову видалася напруженою, – Микола Лукашук
Ніч на 28 лютого в Нікопольському районі знову видалася напруженою через ворожі обстріли. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
Снаряди від важкої артилерії окупанти скерували на Нікополь. Внаслідок атаки в місті потрощено три приватні будинки та господарську споруду, понівечено будівлю готелю, автівку, електромережі. Постраждалих, на щастя, немає.
В інших районах Дніпропетровщини вночі було тихо.
Читайте також: «Титани незламності»: у Дніпрі відкрилась виставка-продаж художніх робіт
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/02/1582590c-0d00-4421-948d-6a03ccf242c1-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/02/44c8f355-766e-4060-a065-52f42713bc71-877x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/02/2acd3615-1dfd-4b5b-aeb8-1840dd2e7265-1000x675.jpeg)