Ніч на Дніпропетровщині видалася спокійною, — Микола Лукашук
Починаємо день із втішної новини: ніч на Дніпропетровщині видалася спокійною. На ранок — жодного повідомлення про ворожі атаки. У Нікопольському районі повітряна тривога тривала близько 10 годин через загрозу артобстрілу, але минулося.
В «Укренерго» не надали обмеження на споживання електроенергії. Тож, якщо не станеться надзвичайних ситуацій, сьогодні в області відключень не буде.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/02/235833_ukraine-peace_gettyimages.jpg)