Ніч на Дніпропетровщині минула мирно — Микола Лукашук
Голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук повідомив, що в регіоні ніч пройшла без повітряних тривог.
“Дніпропетровщина, все спокійно. Ніч в області минула мирно, без сигналів повітряної тривоги. Ворожих сил на території регіону немає. Подяка українським захисникам, які бездоганно роблять свою роботу. Нехай сьогоднішній день теж буде тихим і наблизить нас до нашої Перемоги”, — написав він.
Читайте також: Бомбардування «Азовсталі»: скільки ще протримається Маріуполь
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/03/lukashuk-1013x675.jpeg)