На жаль, сьогодні маємо трагічні новини з Криворіжжя, – Микола Лукашук про ситуацію на Дніпропетровщині
Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук повідомив про ситуацію на Дніпропетровщині на вечір 3 липня.
«Внаслідок обстрілу сіл Мар‘янське та Велика Костромка, що стався сьогодні пообіді, загинула сімдесятирічна жінка. Ще один пенсіонер 1949 року народження дістав осколкове поранення грудної клітини та мінно-вибухову травму. Наразі чоловік перебуває в лікарні у Кривому Розі.
Російські окупаційні війська вдарили по населеним пунктам з «Ураганів», внаслідок чого там пошкоджено декілька десятків житлових будинків, господарчі споруди, автівки. На місці обстрілу можуть бути небезпечні боєприпаси, тому прошу мешканців Мар’янського та Великої Костромки бути максимально обережними», – закликав Лукашук.
Також він повідомив, що ворог обстріляв територію поблизу села Кошове: там пошкоджено лінію електропередач, без світла залишилось півсотні абонентів. Наразі тривають роботи з відновлення електропостачання.
Щодо інших районів Дніпропетровщини, за словами голови облради, – день минув без надзвичайних ситуацій, наразі ситуація повністю контрольована.
Читайте також: «Бойся своих желаний (с)», – мер Дніпра про загострення конфлікту в Нагірному Карабасі.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/296762110_425800689582770_7349413740120711285_n-1200x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/296692837_425800679582771_8567641764067033402_n-1200x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/297426106_425800342916138_814506371731502210_n.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/296408286_425800646249441_4600627430527718936_n-1200x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/296672586_425800636249442_5327151146958817006_n-1200x675.jpg)