На Дніпропетровщині жінка передала свій автомобіль військовим
Мешканка Першотравенська передала свою автівку військовослужбовцям 26-го окремого батальйону Національної гвардії України. Про це повідомляють у міській раді.
Жінка дізналася, що військовим на Харківщині потрібен транспорт, та вирішила віддати їм свій ВАЗ-2101.
“Спілкуючись із земляками, Ольга Іванівна взнала, що під Харковом загострилася ситуація й військовим не вистачає транспорту, аби доставляти медикаменти та воду. Не зволікаючи першотравенка прийняла рішення віддати власне авто тим, кому воно конче потрібне. Належний технічний стан автівки забезпечили троє першотравенських автолюбителів. А на Харківщину ВАЗ-2101 доправив мешканець Тернівки, який потім повернувся додому з волонтерами”, — йдеться у повідомленні.
Читайте також: Тонни гуманітарної допомоги щодня розподіляють у “СпівДія Хаб” у Дніпрі
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/04/887d0ff5ce3af87f4dfa2776011fb9fd.jpg)