На Дніпропетровщині викрито двох мешканок за колабораційну діяльність
Публічно підтримували російське вторгнення на територію України: викрито двох мешканок Дніпропетровщини. Про це повідомляють у обласній прокуратурі.
Одна з підозрюваних – уродженка м. Уфа рф, яка тривалий час проживає в Павлограді, публічно підтримувала російське вторгнення на територію нашої держави. Жінка поширювала в забороненій соцмережі дописи, в яких стверджувала, що військові рф звільняють Україну від «нацизму».
Також викрито мешканку Тернівки, яка, використовуючи акаунт у забороненій соцмережі, розміщувала матеріали із закликами до підтримки дій держави-агресора та її збройних формувань.
Під час обшуків за місцями мешкання підозрюваних правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку та мобільні телефони, які використовувалися у протиправній діяльності.
Читайте також: На Дніпропетровщині стався вибух у будинку — під завалами опинився чоловік
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-17-15.52.21-380x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-17-15.52.23-380x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-17-15.52.22-380x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-17-15.52.20-380x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-17-15.52.18-1-1200x675.jpeg)