На Дніпропетровщині стартувала посівна
У Дніпропетровській області розпочалася посівна. Через ранню весну техніка вийшла в поле раніше, ніж торік. До роботи вже стали у Криворізькому районі. Також сіє одне з господарств Павлоградщини. Поступово до них приєднаються й інші. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.
«Починатимуть з ячменю та бобових. Загалом різними культурами планують засіяти понад 1 млн га. Завершити – до кінця травня», — зазначили в ОВА.
Читайте також: Чи можна їсти та худнути? Чому дієтологи проти жорстких дієт?
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/03/276049619_756399878613667_4122557988074671662_n-900x675.jpg)